Date Teams/Event Time Score Links
 
November
Wed. 18 at Gabriel Richard Final W, 3-2
Thu. 19 vs. Stoney Creek Final L, 3-0
Fri. 20 at East Kenwood Final L, 8-5
Sat. 21 at Mona Shores Final W, 7-3
Fri. 27 at Marysville Final W, 6-1
Sat. 28 at PHN / Port Huron Final L, 6-5
Sun. 29 at Birmingham Final L, 7-0
 
December
Wed. 2 vs. Marysville Final W, 7-1
Sat. 5 at Utica Final W, 9-1
  vs. Bloomfield Final T, 2-2
Wed. 9 at Grand Blanc Final W, 9-1
  vs. Clarkston Final W, 6-4
Thu. 10 vs. Clarkston Final W, 4-3
Thu. 17 at PHN / Port Huron Cancelled
  vs. Clarkston Final W, 3-1
Sat. 19 at Romeo Final L, 7-3
  at Flint Powers Final W, 3-1
 
January
Sat. 2 vs. Utica Final T, 3-3
Fri. 8 at G.P. University Liggett Final L, 5-1
  at Rochester United FINAL L, 6-3
Sun. 10 at Clarkston FINAL W, 4-2
Wed. 13 vs. Troy 7:45 pm W, 5-2
Fri. 15 at L'Anse Creuse North 7:00 pm L, 2-1
  at Lake Orion 8:00 pm L, 4-3
Sat. 23 at Troy Final W, 3-2
Fri. 29 at Lakeland TBA 2-4
  MPHSHS
Sat. 30 at Midland TBA 3-5
  MPHSHS
 
February
Tue. 2 vs. Eisenhower 8:00 pm
Wed. 3 at Livonia Franklin Final L, 5-1
Thu. 4 vs. Brother Rice Final L, 7-1
Sat. 6 at Davison 1:00 pm W, 3-2
Tue. 9 at Dakota Final L, 4-3
Fri. 12 at GPN Final L, 4-0
Sat. 13 at St. Clair Shores Final W, 7-4
  vs. Troy Final W, 1-0
Sat. 20 at Detroit Country Day 7:00 pm L, 9-4
Fri. 26 vs. Port Huron 7:45 pm W, 9-2
Sat. 27 at Eisenhower 8:30 pm L, 8-6
 
March
Tue. 1 vs. L'Anse Creuse North # % FINAL W, 4-2
  MHSAA Regional
Sat. 5 vs. Stoney Creek # % @ Mt. Clemens 7:50 pm W, 2-1
  MHSAA Regional Final
Tue. 8 vs. Romeo % @ Suburban Ice Complex 6:45 PM L, 8-3
  MHSAA Quarterfinal
 
November
Sat. 12 at Midland Dow # 2:45 pm
  Scrimmage
Thu. 17 at Clarkston Final W, 7-4
  at Detroit Skate Club
Wed. 23 vs. St. Clair Shores Cancelled
Fri. 25 at Marysville Final W, 6-2
  at McMorran
Sat. 26 at Port Huron Nothern/Port Huron Final L, 6-4
  at McMorran
Wed. 30 vs. Cabrini Final W, 10-2
 
December
Fri. 2 at L'anse Creuse United Final T, 3-3
  at Mt. Clemens
Wed. 7 vs. Mott Final W, 11-0
Sat. 10 vs. Dakota Final L, 4-2
Wed. 14 vs. Lakeview Final W, 10-3
Sat. 17 vs. Gabriel Richard Final L, 9-5
  Anchor Bay Hockey Day (Jr. High Kids skate 4:15pm, Alumni @ 6:45)
Thu. 22 at Port Huron Nothern/Port Huron Final W, 9-1
  at McMorran
 
January
Sat. 7 at Mott Final W, 8-0
  at Hazel Park
Sat. 21 at Utica Final W, 8-0
  at Suburban Macomb
Wed. 25 vs. Port Huron Final W, 13-0
Fri. 27 at Chelsea Final W, 5-2
  Public School Showcase
Sat. 28 at Davison Final
  Public School Showcase
 
February
Wed. 1 vs. Marysville Final L, 4-2
Sat. 4 vs. Livonia Franklin Final L, 5-4
Wed. 8 vs. Grosse Pointe North Final L, 9-3
Fri. 10 at Romeo Final L, 10-2
  at Suburban Macomb
Wed. 15 vs. L'anse Creuse North Final W, 3-1
Sat. 18 at Eisenhower Final
  Suburban Ice
Wed. 22 vs. Utica Final W, 11-4
  Glacier Pointe
Sat. 25 at Troy Final L, 10-4
  Troy Sports Center
Tue. 28 vs. Marysville % Final L, 5-2
  Pre-Regional
 
November
Sat. 11 at H.H. Dow # Scrimmage: Final
  Scrimmage: H.H.Dow High School Rink
Sat. 18 at Eisenhower Final L, 9-1
  Suburban Ice Arena
Fri. 24 vs. Marysville Final L, 5-4
  Glacier Point Ice Complex
Sat. 25 vs. Port Huron Final W, 6-2
  Glacier Point Ice Complex
 
December
Fri. 1 at Utica Final W, 6-4
  Suburban Ice Arena
Sat. 2 vs. Marysville Final L, 9-3
  Glacier Point Ice Complex
Wed. 6 vs. Port Huron Final W, 8-0
  Glacier Point Ice Complex
Sat. 9 vs. Chippewa Valley Final W, 7-2
  Glacier Point Ice Complex
Sat. 16 at St. Clair Shores Final W, 6-4
Wed. 20 at Port Huron Northern Final W, 2-1
  McMoran Center
 
January
Wed. 3 vs. Grosse Pointe South Final L, 4-3
  Glacier Point Ice Complex
Tue. 9 vs. Utica Final W, 5-3
  Glacier Point Ice Complex
Fri. 12 at L'Anse Creuse North 7:00pm L, 6-2
  Mt. Clemens Ice Arena
Mon. 15 at Dakota Final L, 9-1
  Suburban Ice Macomb
Wed. 17 at Notre Dame Prep Final L, 4-2
  Troy Sports Center
Sat. 27 vs. Rochester Adams 5:15pm T, 1-1
  Glacier Point Ice Complex
Wed. 31 at Southgate 7:00pm W, 11-0
  Southgate Arena
 
February
Sat. 3 at Bay City Western Final L, 6-0
  Bay County Civic Arena
Wed. 7 vs. Lakeview Final W, 5-4
  Glacier Point Ice Complex
Wed. 14 vs. L'Anse Creuse North 7:00pm W, 3-2
  Glacier Point Ice Complex
Sat. 17 at Fraser 7:30pm L, 3-1
  East Side Hockey
Fri. 23 at Chippewa Valley Final W, 9-0
  Mt. Clemens Ice Arena
Tue. 27 vs. Port Huron 6:30pm L, 4-2
  PreRegionals
 
November
Fri. 23 at Marysville 1:00 pm W, 9-1
  McMorran Ice Arena
Sat. 24 at Port Huron Northern 1:00 pm L, 5-1
  McMorran Ice Arena
 
December
Fri. 7 at Utica Unified 8:30 pm W, 5-2
  Suburban Ice Macomb
Sat. 8 vs. Grosse Pointe South 5:15 pm L, 6-2
  Glacier Pointe Ice Complex
Fri. 14 vs. L'anse Creuse North 7:00 pm L, 8-1
  Mt. Clemens Ice Arena
Thu. 20 at Port Huron 6:00 pm W, 15-0
  McMorran Ice Arena
Fri. 21 at Dakota 7:00 pm L, 7-0
  Mt. Clemens Ice Arena
Sat. 22 at Troy United 7:00 pm L, 8-7
  Troy Sports Center
Sat. 29 vs. Lakeview 5:15 pm W, 4-1
  Suburban Ice Macomb
 
January
Sat. 5 at Romeo 4:00 pm W, 4-3
  Suburban Ice Macomb
Fri. 11 at Northview 6:00 pm W, 6-2
  Grif Icehouse (Grand Rapids)
Sat. 12 at Hudsonville 3:00 pm L, 12-6
  Georgetown Ice Arena (Grand Rapids)
Sat. 19 vs. Dakota 5:15 pm L, 11-5
  Glacier Pointe Ice Complex
Mon. 21 at Dexter 11:00 am L, 8-1
  Mt. Clemens Ice Arena
Fri. 25 vs. Eisenhower 8:30 pm L, 6-5
  Suburban Ice Macomb
Sat. 26 vs. Cheboygan 1:30 pm L, 5-4
  Suburban Ice Macomb
 
February
Fri. 1 at L'anse Creuse Unified 7:00 pm W, 4-2
  Mt. Clemens Ice Arena
Sat. 2 vs. Marysville 7:15 pm W, 10-2
  at Glacier Pointe
Sat. 9 at Bay City Final W, 7-6
  at Arctic Coliseum, Inc. in Chelsea, MI
Sun. 10 at Muskegon Mona Shores Final L, 3-2
  at Arctic Coliseum, Inc. in Chelsea, MI
Wed. 13 vs. Utica Unified 7:15 pm
  Glacier Pointe Ice Complex
Thu. 14 at Liggett 5:30 pm
  University Liggett Ice Arena
Sat. 16 vs. Romeo 5:15 pm
  Glacier Pointe Ice Complex
Sat. 23 at Eisenhower 6:00 pm
  Suburban Ice Macomb
Tue. 26 at Romeo Final L, 4-3
  Regionals at Macomb Suburban Ice
# Exhibition
% Post season
Bold team: Home event