Date Teams/Event Time Score Links
August
Mon. 29 vs. L'anse Creuse North Final L, 7-1
Wed. 31 vs. Chippewa Valley * Final W, 5-3
 
September
Thu. 1 vs. Armada, Utica Ford II, Stevenson @ Armada High School Final 2nd Place
  Armada 17, Anchor Bay 12, Utica Ford II 11, Stevenson 8
Wed. 7 vs. Marysville * Final W, 7-1
Fri. 9 at Lakeview * Final W, 8-0
Mon. 12 vs. Ford * Final W, 5-3
Wed. 14 at Fraser * Final T, 4-4
Thu. 15 vs. Warren Woods Tower Final W, 8-0
Mon. 19 at Port Huron Final W, 5-3
Tue. 20 vs. De La Salle Final L, 7-1
Fri. 23 vs. Marine City Final T, 4-4
Tue. 27 vs. MAC Blue ^ @ Ford, Chippewa Valley, and Fraser 9:00am
  Division Tournament
 
October
Wed. 5 at Romeo Final L, 8-0
  Rescheduled from 10/3
 
August
Thu. 24 at Dakota Final L, 7-1
Sat. 26 at L'Anse Creuse Tournament 3rd Place
  Tournament @ L'Anse Creuse
Tue. 29 vs. De La Salle Final L, 5-3
Wed. 30 at Chippewa Valley Final L, 8-0
Thu. 31 at Armada Invitational Quad 2nd Place
  Quad Meet @ Henry Ford/Stevenson High School
 
September
Wed. 6 at Marysville Final W, 7-1
Thu. 7 vs. Lakeview Final W, 8-0
Sat. 9 at Rambler Invitational 2nd Place
Mon. 11 at Utica Ford II Final T, 4-4
Wed. 13 vs. Fraser 4:00pm
Thu. 14 at L'Anse Creuse North 4:00pm
Thu. 21 vs. Port Huron 4:00pm
  9/19/2017 Makeup Date
Tue. 26 at MAC Blue TBA
  Division Tournament
Wed. 27 at Marine City Final L, 5-3
Thu. 28 at Sterling Heights Final W, 7-1
 
October
Mon. 2 vs. Romeo Final
 
August
Thu. 23 at Lancer Tournament 7:45 am 1st place
  Location: L'Anse Creuse North High School
Fri. 24 vs. L'Anse Creuse North 4:00pm W, 7-1
Mon. 27 at L'Anse Creuse 4:00pm W, 5-3
Tue. 28 vs. Fraser 4:00pm W, 5-3
Thu. 30 at Armada 8:00 am 1st place
  Tournament
 
September
Wed. 5 at Romeo 4:00pm W, 8-0
Fri. 7 vs. Marysville 4:00pm W, 8-0
Wed. 12 at Marine City 4:00pm T, 4-4
Thu. 13 vs. Ford 4:00pm W, 6-2
Mon. 17 vs. Yale # 4:00pm W, 5-3
  Scrimmage
Wed. 19 at Port Huron 4:00pm W, 7-1
Tue. 25 at Liggett 4:00 pm L, 6-2
Wed. 26 at Center Line # 4:00pm W, 8-0
  Scrimmage
Sat. 29 at Eisenhower Quad 8:30 am 3rd place
 
October
Tue. 2 at Division Tournament 8:00 am
  CANCELED Location: Port Huron High School
Wed. 3 vs. Dakota 4:00pm W, 5-3
Mon. 8 at Cousino 4:00 pm W, 6-2
Wed. 10 at Warren Woods Tower 4:00 pm W, 7-1
Fri. 12 at Regionals 8:00 am 4th place
  at Eisenhower High School
# Exhibition
* Conference
^ Division
Bold team: Home event